Projekt Zdrowie Grodzisk Mazowiecki
Umów się na wizytę

Metamorfoza p. Ani – 11 kg!

Przed kuracją

Przedstawiamy Panią Anię, która pod okiem Dietetyk Izabeli Klemba z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie w Grodzisku Mazowiecki schudła ponad 11 kg w niecałe 4 miesiące… i ciągle chudnie! Nasza podopieczna znacząco zredukowała tkankę tłuszczową, a także straciła kilkanaście centymetrów w obwodach.

– Pani Aniu, jakie zmiany zaszły w Pani życiu odkąd rozpoczęła Pani kurację?
– Świetnie się czuję, poprawiły mi się wyniki badań, a znajomi zauważają zmiany. Stałam się też pewniejsza siebie i mam mnóstwo energii.

– Czy miała Pani jakieś obawy przed rozpoczęciem diety?
– Oczywiście, że tak. Obawiałam się, że będzie trudno dostosować nową dietę do mojej zmianowej pracy i stylu życia. Okazało się jednak, że otrzymałam dokładny plan dopasowany do moich potrzeb i przede wszystkim ogromne wsparcie i zaangażowanie Pani Dietetyk.

– Co by Pani poradziła osobom niezdecydowanym?
– Bardzo się cieszę, że przyszłam do Gabinetu Projekt Zdrowie, podjęłam wyzwanie i zmieniłam swoje życie na lepsze.

Po kuracji


Pani Ania jest idealnym przykładem osoby, która pomimo nieregularnego trybu życia spowodowanego pracą zmianową jest bardzo blisko osiągnięcia swojego wymarzonego celu. Nasza Podopieczna cel rozumie nie tylko jako utratę kilogramów, ale również poprawę samopoczucia i jakości życia. Ważnym elementem jest również zmiana postrzegania swojej atrakcyjności dzięki zmianom w wyglądzie.

Niezależnie od tego, jaki cel sobie wyznaczysz – czy jest to założenie wymarzonej sukienki, bezproblemowe wchodzenie po schodach na 6. piętro czy poprawa stanu zdrowia – pomożemy Ci z redukcją masy ciała, tkanki tłuszczowej, poprawą nawyków żywieniowych czy wyników badań laboratoryjnych. Umów się na bezpłatną konsultację dietetyczną pod nr telefonu 790 240 790.

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy