Projekt Zdrowie Grodzisk Mazowiecki
Umów się na wizytę

Personel

Anita Denderska – absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętność współpracy z pacjentem poszerzała podczas licznych praktyk w wielu łódzkich szpitalach oraz poradniach dietetycznych. Jej pracę z pacjentami charakteryzuje holistyczne podejście oraz zasada złotego środka. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i stara się zarażać swoją pasją podopiecznych. Szczególnie interesuje się wpływem odżywiania na jednostki chorobowe związane ze zdrowiem psychicznym, nowotworami oraz wpływem odżywiania i stylu życia na prawidłową pracę mikroflory jelitowej

“Z pomocy dietetyka korzystam co prawda od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona i już widzę pierwsze efekty. Pani Ola pokazała mi jak komponować zdrowe i smaczne posiłki. Na każdej wizycie daje praktyczne wskazówki i ciekawe i smaczne przepisy! Polecam”


“Dzięki pomocy mojej Pani dietetyk zgubiłam już 10 zbędnych kilogramów, lepiej się czuje i mam więcej siły i energii, a do tego zmieściłam się w moją ulubioną sukienkę.”


“Pani Ola jest przesympatyczną osobą, zawsze służy radą i pomocą. Posiłki są dostosowane do moich potrzeb, są smaczne i sycące. Dziękuję za pomoc!”


“Podczas wizyt panuje bardzo miła atmosfera. Zawsze mogę liczyć na pomoc i motywację. Polecam”


“Bardzo polecam, profesjonalne porady i indywidualne podejście do pacjenta. Dieta łatwa w przygotowaniu, smaczna i dająca dobre rezultaty.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy