Projekt Zdrowie Grodzisk Mazowiecki
Umów się na wizytę

Personel

Dietetyk
mgr Aleksandra Gołuch
Jestem absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje kwalifikacje i kompetencje zawodowe stale poszerzam poprzez liczne kursy, szkolenia i konferencje naukowe. Specjalizuję się w szczególności w nadwadze i otyłości oraz chorobach z niej wynikających tj. nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, cukrzyca, insulinooporność. Prowadzę również dietoterapię osób zmagających się z chorobami tarczycy (niedoczynność, Hashimoto). Pomagam przezwyciężać złe nawyki żywieniowe i pokazuję, że zdrowa dieta może być czymś naprawdę przyjemnym. Do każdej z osób staram się podchodzić indywidualnie, z dużą empatią. Dzięki mojemu wsparciu i pomocy wielu pacjentów uporało się z problemem nadmiernych kilogramów, a przy tym odzyskało zdrowie, lepsze samopoczucie i pewność siebie. Moją pasją jest muzyka! Uwielbiam śpiewać. W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni, testuję różne ciekawe przepisy, którymi później mogę podzielić się na wizytach ze swoimi podopiecznymi :)
Asystentka Dietetyka
Marta Majewska
Jestem studentką dietetyki Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Na co dzień pracuję jako Asystentka Dietetyka, gdzie służę wsparciem i dobrym słowem wszystkim naszym klientom borykającymi się z nadwagą bądź nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi. Moim celem jest motywacja do walki o osiąganie zamierzonych celów, polepszenie stanu zdrowia, lepsze samopoczucie i akceptację własnego ciała. Staram się, aby każdy klient czuł się u nas miło i komfortowo wspierając ich na każdym etapie procesu kuracji. W przyszłości pragnę zostać dietetykiem i pomóc jak największej ilości osób zmagających się z nadwagą, otyłością oraz związaną z tym niską samooceną klientów. Każdego dnia staram się poszerzać wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Od lat interesuję się psychologią, dlatego też praca z ludźmi i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów jest dla mnie przyjemnością. Moim zdaniem każdy z nas powinien dobrze się czuć we własnym ciele, dlatego czas wolny przeznaczam na aktywność fizyczną jaką jest fitness oraz pływanie. Sport daje mi dużo siły i pozytywnej energii, którą wykorzystuję na co dzień w swojej pracy.

“Z pomocy dietetyka korzystam co prawda od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona i już widzę pierwsze efekty. Pani Ola pokazała mi jak komponować zdrowe i smaczne posiłki. Na każdej wizycie daje praktyczne wskazówki i ciekawe i smaczne przepisy! Polecam”


“Dzięki pomocy mojej Pani dietetyk zgubiłam już 10 zbędnych kilogramów, lepiej się czuje i mam więcej siły i energii, a do tego zmieściłam się w moją ulubioną sukienkę.”


“Pani Ola jest przesympatyczną osobą, zawsze służy radą i pomocą. Posiłki są dostosowane do moich potrzeb, są smaczne i sycące. Dziękuję za pomoc!”


“Podczas wizyt panuje bardzo miła atmosfera. Zawsze mogę liczyć na pomoc i motywację. Polecam”


“Bardzo polecam, profesjonalne porady i indywidualne podejście do pacjenta. Dieta łatwa w przygotowaniu, smaczna i dająca dobre rezultaty.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy