Projekt Zdrowie Grodzisk Mazowiecki
Umów się na wizytę

Personel

mgr Izabela Klemba – absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętność współpracy z pacjentem poszerzała podczas licznych praktyk w wielu warszawskich szpitalach, między innymi w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym na Banacha, Szpitalu Bródnowskim czy w Wojskowym Instytucie Medycznym, a także w Instytucie Żywności i Żywienia. Prowadziła wykłady dla seniorów z tematyki zdrowego odżywiania się, jak również interakcji leków z żywnością. Brała aktywny udział w Kole Naukowym Badań nad Zaburzeniami Odżywiania. Interesuje się psychodietetyką i jej prace dyplomowe dotyczyły tej tematyki. Swoją wiedzę ciągle udoskonala podczas konferencji naukowych, szkoleń i warsztatów dotyczących dietetyki i psychodietetyki oraz w oparciu o wyniki najnowszych badań naukowych. Autorka artykułów popularnonaukowych z zakresu dietetyki. Promotorka zdrowych nawyków żywieniowych. Za główny cel pracy z pacjentem uważa edukację żywieniową. Jako dietetyk kliniczny specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z chorobami cywilizacyjnymi, szczególnie z nadwagą i otyłością. Pasjonatka zdrowego stylu życia.

“Z pomocy dietetyka korzystam co prawda od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona i już widzę pierwsze efekty. Pani Ola pokazała mi jak komponować zdrowe i smaczne posiłki. Na każdej wizycie daje praktyczne wskazówki i ciekawe i smaczne przepisy! Polecam”


“Dzięki pomocy mojej Pani dietetyk zgubiłam już 10 zbędnych kilogramów, lepiej się czuje i mam więcej siły i energii, a do tego zmieściłam się w moją ulubioną sukienkę.”


“Pani Ola jest przesympatyczną osobą, zawsze służy radą i pomocą. Posiłki są dostosowane do moich potrzeb, są smaczne i sycące. Dziękuję za pomoc!”


“Podczas wizyt panuje bardzo miła atmosfera. Zawsze mogę liczyć na pomoc i motywację. Polecam”


“Bardzo polecam, profesjonalne porady i indywidualne podejście do pacjenta. Dieta łatwa w przygotowaniu, smaczna i dająca dobre rezultaty.”


Komu
pomagamy

Nasi partnerzy